за нас

2222

Вовед компанијата

G uangzhou Aiweidy осветлување Акустика опрема Co, Ltd, Ние сме една од професионални производство и продажба на претпријатија од сценско осветление. Нашата компанија е основана во 1992 година, а сега има 18 години искуство. 

32733309713140826

тимот Вовед

Операција 图片 20180813093947

Компанијата има не само напредни опремата за производство, но исто така и голем број на високо-квалитетни, висока технологија, професионални инженери и прочистување на професионални и технички персонал, голем број на вредни, солидарност одличен кадар. Компанијата репутација е на линија, технолошки иновативни идеи, и постојано создавање на високо квалитетни производи кои го подобруваат јадрото на конкурентноста на претпријатија. Во 2003 година компанијата донесе 09001: 2000 меѓународни сертификати за квалитет, и се стекнал "CE", "CCC" сертификација.
репутација Aiweidys "прво, квалитетот прва, иновации прво, сервисот" пристап, во духот на луѓето-ориентирана, технолошките иновации и одржлив развој "бизнис филозофијата, како и секогаш им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет на најефикасен производи и услуги кои странски клиенти се врати кај нас на поддршка и љубов.

G uangzhong Aiweidy осветлување Акустика Опрема Co, Ltd, е истражување и развој, производство, продажба и сервис на професионална осветлување и звук во арената на високо-технолошкиот претпријатија компанијата се наоѓа во Baiyun округ од Куангџоу Сити, опфаќа 15 Acra, изградба на површина од 25000 m ^ 2. Градинарски растенија, украсни фонтана во езерцето. 700 m ^ 2 фабрика со интелигентни мулти-функционални студио, повеќе од 1.000 квадратни метри на модерната канцелариски простор. По 20 години на развој, компанијата стана многу големи претпријатија производ градови низ земјата се извезуваат во целиот свет, и домашни и странски клиенти подеднакво.

логото
66

Гуангжу Aiweidy осветлување Акустика опрема Co, Ltd, Ние сме една од професионални производство и продажба на претпријатија од сценско осветление. Нашата компанија е основана во 1992 година, а сега има 18 години искуство. Усвоивме систем за управување со компјутерска мрежа, како и систем за управување со квалитет во строга согласност со ISO9001: 2000 за условите за производство. Нашите производи се сертифицирани со "CCC" и "CE" и "RoHs".
Aiweidy производи ужива добар углед во меѓународниот пазар, особено за нашата светла се движи главата, LED светла и отворено светла. Сега, нашите производи се извезуваат во Европа, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Северна и Јужна Америка и од други земји и региони. Гледајќи напред, сите колеги на Aiweidy ќе се придржуваат на принцип на квалитет прво, сервисот, иновации прв и кредибилитет прво како секогаш да им служи на клиенти и пријатели од дома и во странство.

соработка клиенти

251665889216698366
554436384603496286
718632107904621696
20108897746617908
66458835110843757
709535862941385406
596336548942172717


WhatsApp Online Chat !