фабрика турнеја

2222
85

G uangzhong Aiweidy осветлување Акустика Опрема Co, Ltd, е истражување и развој, производство, продажба и сервис на професионална осветлување и звук во арената на високо-технолошкиот претпријатија компанијата се наоѓа во Baiyun округ од Куангџоу Сити, опфаќа 15 Acra, изградба на површина од 25000 m ^. Градинарски растенија, украсни фонтана во езерцето. 700 m ^ 2 фабрика со интелигентни мулти-функционални студио, повеќе од 1.000 квадратни метри на модерната канцелариски простор.

449753333249490311
513356427163212713
525
978
75227

C ompany има не само напредни опремата за производство, но исто така и голем број на високо-квалитетни, висока технологија, професионални инженери и прочистување на професионални и технички персонал, голем број на вредни, солидарност одличен кадар.

HTB1ZSCiLXXXXXaUXXXXq6xXFXXXg
HTB1e10VLXXXXXbUXVXXq6xXFXXXg
HTB1Af4VLXXXXXbJXVXXq6xXFXXXd

А iweidy производи ужива добар углед во меѓународниот пазар, особено за нашата светла се движи главата, LED светла и отворено светла. Сега, нашите производи се извезуваат во Европа, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Северна и Јужна Америка и од други земји и региони. Гледајќи напред, сите колеги на Aiweidy ќе се придржуваат на принцип на квалитет прво, сервисот, иновации прв и кредибилитет прво како секогаш да им служи на клиенти и пријатели од дома и во странство.

логото


WhatsApp Online Chat !